O Nás

Vítáme vás na našich stránkách, jsme Drinknito.cz

 

Jsme rádi, že jste zavítali na náš e-shop, velkoobchodní a maloobchodní prodej alkoholických nápojů a delikates. Jsme Drinknito, e-shop založený na lásce k dobrému, a hlavně kvalitnímu jídlu a pití z naší krásné české země. A proto vám chceme nabídnout ty nejlepší z nich, a to pohodlně k dostání zde na jednom místě. Všechny nabízené produkty jsou vyráběny poctivýma českýma rukama a jsou plné chutí a fantazie. 
 
V naší nabídce najdete různé druhy piva od Pivovaru Volt. Vaří klasické české pivní styly jako je světlý či tmavý ležák, zároveň ale i pivní styly jako je IPA, APA, NEIPA, berliner weise, pšeničné, GRUIT a mnoho dalších. Pravidelně získávají četná ocenění z různých degustačních soutěžích, například Pivní pečeť (r. 2020, Kategorie Tmavý ležák z minipivovaru - 2. místo - 12° Pozitron a další), Jarní cenu českých sládků (r. 2019, Kategorie Super silná svrchně kvašená piva - 3. místo - 18° Zkrat a další), Pivo České republiky (r. 2019, Kategorie India Pale Ale – 1. místo – 16° Eliášuv oheň, Kategorie Pale Ale - 1. místo - 15° Baterka a další), Golden Bohemia, Česká a moravská pivní koruna a mnoho dalších. V odborném časopise Pivo Bier Ale (č.86) byl pivovar vyhodnocený jako největší překvapení roku 2020 a všechny vzorky dostali ocenění, což nás velice těší. V roce 2020 byl celorepublikovou organizací SPP (sdružení přátel piva) zvolen jako 3. nejlepší minipivovar roku!
 
A jelikož víme, že k dobrému pití, ať už ke sklence vína nebo k pořádnému půllitru piva se hodí něco malého a dobrého na zub, nabízíme vám kvalitní české dobroty, ať už máte chuť na slanou, sladkou nebo speciální pochoutku. Výrobci z firmy Chuť Moravy se rozhodli jít cestou našich předků a hledají a oprašují recepty, pro jejichž přípravu vlastnoručně sbírají suroviny a připravují delikatesy, na které se u nás už dávno zapomnělo. Jednu velkou vášeň mají společnou, dobré jídlo a pití. Jsou z Brna a milují jedinečné delikatesy. Mimo jiné i nejznámější kuchař Zdeněk Pohlreich, si oblíbil delikatesy Chuť Moravy a zařadil je do jídelníčku.
V 15. ročníku soutěže „ZLATÁ Chuť jižní Moravy 2020“, kde jsou výrobky hodnoceny ve dvanácti kategoriích, bylo hodnoceno 170 výrobků od 46 výrobců, kdy vítězný výrobek a výrobce získávají právo označení výrobku a firmy „Potravinářský výrobek Jihomoravského kraje 2020“, „Potravinářský výrobce Jihomoravského kraje 2020“ a logem (ochrannou známkou) „ZLATÁ Chuť jižní Moravy 2020“. Kromě Zlaté Salimy získaly Svatojánské ořechy i ocenění Top Delikatesa na Mezinárodním veletrhu v Praze.
Je to skutečná lahůdka, za kterou je opravdu hodně práce. A stojí to za to. Ochutnejte originální delikatesy z Jižní Moravy, které jsou skutečně originální! Stále nevěříte, ujistěte se sami a zkoukněte zde jejich video https://www.youtube.com/watch?v=IDN1bUJDGyE
 
Věříme, že každý z vás si přijde na tu svoji chuť a vybere si u nás tu pravou dobrotu. :)